سیاست حفظ حریم شخصی


حفظ حریم خصوصی کاربران

                                              


قوانین و مقررات جاب سنتر مبتنی بر قوانین و مقررات رسمی جمهوری اسلامی ایران می باشد. جاب سنتر متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما در جهت تکمیل پروفایل و حساب کاربری میباشد. هدف، فراهم کردن بستری مطمئن و قابل اطمینان برای ارتباط بین کارجویان و کارفرمایان است. لذا حریم خصوصی کارجو وکارفرما متشکل از تمامی اطلاعات خواسته شده در زمان ثبت پروفایل کاربریشان و همچنین شماره تماس درج شده در فرم های استخدامی و سایر آنها، محفوظ خواهد ماند. به منظورکسب اعتماد شما کاربران محترم، اطلاعاتی که به صورت رسمی در سایت جاب سنتر ثبت میشود را به شرح زیر ارائه مینماییم:

 

1-   اطلاعاتی که مستقیما توسط کاربر در سایت ثبت میشود

بخشی از اطلاعاتی که جاب سنتر ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست ثبت آگهی و یا روش‌های مشابه درسامانه ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره کد ملی، شماره تلفن همراه، آدرس پست الکترونیکی و مواردی از این دست می‌باشد.

 

2-   تراکنش های مالی

کاربرانی که به منظور درج آگهی در سایت جاب سنتر وجه معینی را توسط  کارتهای اعتباری می پردازند، شماره ی تراکنش و پیگیری بانکی آنها در جاب سنتر ثبت خواهد شد. شایان ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش‌های مالی از طریق سامانه‌های بانکی صورت می‌گیرد، جاب سنتر درفرآیند انتقال وجه و یا افزایش اعتبار از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد.

 

3-   اطلاعات مربوط به شبکه اینترنت و دستگاه های مورد استفاده

ممکن است جاب سنتر اطلاعات مربوط به دستگاهی که کاربران توسط آن ازسامانه استفاده میکنند (تلفن همراه، تبلت و غیره) را ثبت کند. این اطلاعات شامل: نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه WiFi ، 4G و غیره میباشد.

 

بدیهی است مسئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات فوق الذکر برعهده جاب سنتر می باشد؛ به نحوی که هیچ شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی غیر ذیصلاح، حق دسترسی به اطلاعات مذکور را نخواهد داشت. صرفاً در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، اطلاعات کارجو یا کارفرما اعم ازاینکه به صورت مستقیم از سوی ایشان و یا به صورت خودکار جمع آوری و ضبط شده باشد، مطالبه شود، جاب سنتر موظف به ارایۀ اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.

 

توجه داشته باشید که هرگونه استفاده از خدمات جاب سنتر به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. جاب سنتر هیچ تعهدی نسبت به کاربران خارج از این شرایط ندارد و تلاش آن، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات کارجویان در فرمها و یا آگهی کارفرمایان برعهده نمی‌گیرد و همچنین جاب سنتر هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با کاربران حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند.