نکات مهم


ملزومات استفاده از خدمات جاب سنتر


در این بخش قصد داریم نکاتی را که در جاب سنتر از اهمیت بیشتری برخوردارند به صورت اختصار توضیح دهیم:

·      افراد میتوانند با ثبت نام در سایت جاب سنتر از سایر خدمات این شرکت استفاده کنند. در این فرم اطلاعاتی از قبیل نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره تماس و آدر سپست الکترونیکی خواسته شده است. کارشناسان ما درستی و صحیح بودن اطلاعات  تایپ شده را مورد بررسی قرار میدهند. اما این شرکت هیچ مسئولیتی در ارتباط با ناقص بودن، دقیق نبودن، اشتباه یا جعلی بودن اطلاعات پر شده را به عهده نمیگیرد.

 

·      جاب سنتر تنها پل ارتباطی بین کارفرما و کارجو میباشد. و هیچ گونه دخالتی درمواد قرارداد فی ما بین آنها ندارد. بنابراین جاب سنتر در برابر مشکلات پیش آمده پس از همکاری آن کاربران مسئولیتی نداشته و از هرگونه دخالتی مبرا میباشد.

 

 

·      توجه داشته باشید که اطلاعات وارد شده در آگهی های شغلی توسط همان شرکت تهیه شده و کارشناسان تنها مسئولیت بررسی صحیح بودن مطالب را دارند و هیچگونه اطلاعی ازمضموم آگهی و نکات ذکر شده را ندارند. بنابراین برای آگاهی از نحوه کار و سوالات مربوط به آگهی با همان شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

·      تمامی خدمات جاب سنتر به صورت آنلاین انجام میشود بنابراین از پذیرفتن مراجعه کنندگان حضوری آن هم بدون دریافت وقت قبلی معذور هستیم. چنانچه در هریک از موارد دچار ابهام و پرسش شده اید با کارشناسان ما از طریق " تماس با ما" ارتباط برقرار کنید.