سئوالات متداول


پرسش های متداول کاربران


چگونه در سایت جاب سنتر حساب کاربری ایجاد کنم؟

به سادگی!!! با ورود به سایت اصلی و انتخاب گزینه ثبت نام، اطلاعات خواسته شده در فرم را تکمیل کنید و در آخر گزینه ثبت نام  را انتخاب نمایید.  پس از انجام این مراحل یکی از گزینه های ارسال کد به تلفن همراه یا به پنل ایمیل را انتخاب کنید و با درج کد ارسال شده و یا تایید ایمیل، ثبت نام خود را  تکمیل نمایید.

 

چگونه میتوانم از نتایج درخواست خود آگاه شوم؟

با ورود به حساب کاربری و انتخاب گزینه ی پیام ها میتوانید از نتایج درخواست خود مطلع شوید.

 

برای چه موقعیت های شغلی رزومه ارسال کنم؟

در صفحه ی اصلی جاب سنتر، دسته بندی عناوین شغلی که میتوانید در آنها مشغول به کار شوید نمایش داده شده است. با توجه به نوع تخصص خود میتوانید برای کارفرمایانی که به دنبال متخصصینی در زمینه ی کاری شما هستند رزومه خود را آپلود وبعد ارسال کنید

 

چگونه در سایت جاب سنتر آگهی شغلی منتشر کنم؟

کاربرانی مجاز به  درج آگهی استخدام بر سایت هستند که در ابتدا به عنوان کارفرما، حساب کاربری ایجاد کرده باشند. در صفحه "خانه" با انتخاب گزینه درج آگهی استخدام  میتوانید وارد محیط کاربری آن شوید و پس از مطالعه موارد ذکر شده قادر به ثبت آگهی میباشید.

 

چرا پس از ثبت آگهی پیام " در انتظار بررسی" دریافت میکنم؟

برای کسب اطمینان از کیفیت محتوا ، تصیح و نگارش متن و حصول بهترین نتیجه، آگهی‌ها قبل از انتشار بر روی سایت و بعد از هر ویرایش در حالت "درانتظار بررسی" قرار می‌گیرد و پس از بررسی کارشناسان جاب سنتر بر روی سایت منتشر می‌شود.

 

آیا میتوانم چند عنوان شغلی را در یک آگهی منتشر کنم؟

خیر. فضای حرفه ای جاب سنتر به گونه ای طراحی شده است که کاربران بتوانند به سادگی شغل مورد نظر خود را از بین دسته بندی های عناوین شغلی، درصفحه اصلی انتخاب و درکمترین زمان ممکن به آگهی های مربوط به هر ردیف شغلی دسترسی پیدا کنند. در غیر اینصورت فرایند جست وجو دچار پیچیدگی خواهد شد. 


آیا ثبت نام در سایت و درج آگهی هزینه دارد؟

ثبت نام در سایت جاب سنتر به صورت کاملا رایگان انجام میشود. اماکارفرمایان برای درج آگهی شغلی موظف به پرداخت مبلغی تعیین شده هستند.این مبالغ باتوجه به تعرفه های زیر مشخص میگردد :

                    شرحِ درخواست                            مدت زمان                     هزینه (تومان)  
          ثبت یک نوع عنوان شغلی                             1 ماه                          3000
          ثبت یک نوع عنوان شغلی                             3 ماه                          8000در پایان اینکه اگر پاسخ سوالاتتون رو در موارد ذکر شده پیدا نکردید در بخش تماس با ما برامون پیام ارسال کنید و یا اینکه با شماره تماس های شرکت که در قسمت پایین هر صفحه، سمت چپ آمده است با ما ارتباط برقرار کنید. اینرو هم بدونید که درجاب سنتر برای همه "کار" هست! (: