قوانین و مقرارت


شرایط و ضوابط

قوانین ومقررات جاب سنتر مبتنی بر قوانین و مقررات رسمی جمهوری اسلامی ایران می باشد.جاب سنتر در راستای اهداف خود برای سهولت استفاده کاربران از سرویس های این مجموعه، قوانینی را وضع کرده است که تا به امروز شامل لیست زیر بوده است. از این پس نیز در صورت صدور قانون جدید از طریق همین صفحه، آن را به اطلاع کاربران محترم خواهیم رساند.

 

  1خدمات جاب سنتر

سیستم جاب سنتر یک بستر ارتباطی برای تعامل و ارتباط کاربران با یکدیگر است و در زمینه ایجاد کار و شغل به صورت اختصاصی سرویسی ارائه نمی‌ دهد. توافق برای کار، بین کارفرما وکارجو صورت می‌گیرد و این شرکت هیچ تعهدی در قبال شرایط آن توافق و معامله بین کاربران را  ندارد. کلیه حقوق وبسایت jobcenter.ir متعلق به مرکز کار ایران می باشد.

 

  2حساب کاربری و دقت اطلاعات

افراد برای دسترسی به خدمات سایت باید یک حساب کاربری بسازند و با فراهم کردن اطلاعات شخصی درخواست شده توسط  سیستم جاب سنتر موافقت کنند. به طور کل کاربران نیاز دارند نام و نام خانوادگی، سن، کد ملی، شماره تلفن معتبر و ایمیلشان را وارد کنند. استفاده از جاب سنتر محدود به افرادی است که در زمان ثبت اطلاعات بیش از 18 سال، سن داشته باشند.

 

کاربران صحت، کامل بودن و دقت اطلاعاتی که در زمان ایجاد حساب کاربری و هرزمان دیگری که برای سیستم جاب سنتر فراهم کرده‌اند، را می‌پذیرند. کاربران همچنین می‌پذیرند هر اطلاعاتی که در ارتباط با کار، کارفرما و کارجو برروی سیستم جاب سنتر گذاشته شده، درست خواهد بود. این مجموعه هیچ مسئولیتی در ارتباط با ناقص بودن، دقیق نبودن، اشتباه و یا جعلی بودن اطلاعات کاربران ندارد.

 

هیچ کاربری نمی‌تواند از طرف فرد دیگر یا به عنوان شخصی دیگرحساب کاربری ایجاد کند. نقض هر یک ازاین شرایط باعث تعلیق فوری حساب کاربری خواهد شد و آنها ممکن است از دسترسی به هرخدمت دیگری بازداشته شوند.

 

با احتساب بر پذیرش شرایط، کاربران یا هر شخصی که تمایل دارد به عنوان یک کاربر باشد، این حقیقت را که سیستم جاب سنتر ممکن است مستندات هویتی مربوط به آنها (شامل رزومه و اطلاعات شخصی) را جهت تایید اعتبار بوسیله شخص ثالث، جمع آوری کند را می‌پذیرد.

 

   3درج آگهی و شرایط مربوط به پرداخت وجه

صاحبان کار میتوانند برای جذب نیروی متخصص، از درج آگهی برسایت جاب سنتر استفاده کنند که این فرایند همراه با پرداخت وجه از طریق درگاه های بانکی به صورت آنلاین انجام میپذیرد. تعرفه های مربوط به آگهی در پنجره ای برای کاربران به نمایش گذاشته خواهد شد که در صورت پذیرش آن و پرداخت وجه، فرایند خرید تکمیل خواهد شد. لطفا هنگام ثبت درخواست اطلاعات مربوط به آگهی را با دقت مطالعه فرمایید چرا که امکان بازگشت وجه پرداختی وجود نخواهد داشت.

 

   4-  تغییرپذیری شرایط، سیستم و خدمات

جاب سنتر حق این را دارد که هر زمانی در شرایط تغییراتی ایجاد کند و پس از آن، تغییرات را به کاربرانش اعلام کند. همچنین جاب سنتر می‌تواند درخدماتش (عملکرد یا ظاهر سیستم بدون اطلاع و مسئولیتی در برابر کاربران) تغییراتی دهد. هرتغییری در سیستم، خدمات یا شرایط در سریعترین زمان ممکن روی وبسایت و اپلیکیشن منتشر خواهد شد.

 

از اینکه با رعایت این قوانین ما را در مسیر اهدافمان همراهی میکنید متشکریم.

در جاب سنتر برای همه " کار " هست!