مرکز کار ایران l جاب سنتر l استخدام فوری l اعزام به خارج

به نام خدا
شرایط درخواست نمایندگی انحصاری مرکز کار ایران در استانها و خارج از کشور

مرکز کار ایران به عنوان بزرگترین هولدینگ خصوصی فعال در حوزه اشتغال، کار آفرینی، آموزشهای مهارتی و بخش های وابسته در ایران فعالیت خود زا آغاز نموده است که در خلال فعالیتهای گسترده ای که تا به حال در بخش های مرتبط با موضوع اساسنامه خود انجام داده است توانسته به عنوان بازوی اجرایی بسیاری از فعالیتهای نهادهای سیاستگذار و حاکمیتی در ایران نقش ایفا نماید.

براساس اساسنامه، مرکز کار ایران متشکل از شورای سیاستگذاری، رئیس، معاونتهای علمی، بین الملل، اجرایی، فناوری اطلاعات، اجرایی . برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه منابع انسانی می باشد که هر معاونت به فراخور حیطه فعالیت متشکل از ادارات و مدیریت های مختلفی می باشد. چارت سازمانی مرکز کار ایران در ذیل این صفحه آورده شده است.

مرکز کار ایران دارای مجوزهای رسمی فعالیت از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر نهادهای ذیربط می باشد.

کاریابی داخلی، خارجی و الکترونیکی، آموزشهای مهارتی و توانمند سازی، احراز صلاحیت شغلی، برگزاری نمایشگاه های بین المللی کار ایران (Iran Jobex)، برگزاری جشنواره های بین المللی فیلم و عکس کار و مشاغل ایران، کنفرانس های بین المللی کار ایران و سایر فعالیتهای مرتبط با حوزه اشتغال و کارآفرینی در ابعاد ملی و بین المللی بخشی از فعالیتهای این مرکز از بدو تاسیس تاکنون بوده است.

مرکز کار ایران دارای سه شعبه فعال در کشورهای آلمان، انگلستان و چین بوده که اجازه رسمی فعالیت دفتر هدایت و حمایت از ایرانیان و شاغلین ایرانی مقیم چین از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مرکز کار ایران واگذار شده است و در آینده نزدیک شعب سایر کشورها نیز دائر خواهد شد.

به منظور گسترش فعالیتها و تمرکز بر روی این خدمات به صورت تخصصی و به فراخور نیازهای هر استان، شورای سیاستگزاری مرکز کار ایران مقرر کرده است که شعب این مرکز در هر استان به صورت واگذاری (franchise) به موسسات و سازمانهای ذی صلاح واگذار گردد. امتیاز واگذاری در هر استان به یک مجموعه به صورت انحصاری خواهد بود. انجام فعالیتهای مشترک در استان مربوطه، برگزاری رویدادهای منظم در استان، سهیم بودن در درآمدهای کل مرکز کار ایران و ... بخش کوچکی از مزایای شعب مرکز کار ایران در 31 استان کشور خواهد بود. لذا بدینوسیله از موسسات، سازمانها، شرکتها و افرادی که دارای توانمندی سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط و مناسب می باشد دعوت می شود شرح مختصری از امکانات و توانمندی های بالقوه و بالفعل خود را به دفتر مرکزی مرکز کار ایران در تهران ارسال نمایند تا بعد از بررسی و نهایی شدن شرایط، در هر استان نماینده انحضاری این مرکز معرفی و نسبت به عقد قرارداد رسمی اقدام لازم به عمل آید.برای ارسال لطفا درخواست رسمی خود را به همراه مستندات مربوطه به آدرس ایمیل و یا فکس زیر ارسال نمایید:
branches@iranjobcenter.org
branches@jobcenter.ir
شماره فکس: 02189772429


با آرزوی روزهایی پر از موفثیت و سلامت.