مرکز کار ایران l جاب سنتر l استخدام فوری l اعزام به خارج

بازدید از نمایشگاه مجازی ایران جابکس

درباره نمایشگاه بین المللی کار ایران

نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) بزرگترین رویداد حوزه اشتغال و کار کشور است که با حضور شرکت ها و سازمان های داخلی و بین المللی معتبر، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها، موسسات کاریابی داخلی و خارجی و دیگر بازیگران عرصه اشتغال و کاریابی برگزار می‌شود. نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) بزرگترین رویداد حوزه اشتغال و کار کشور است که با حضور شرکت ها و سازمان های داخلی و بین المللی معتبر، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها، موسسات کاریابی داخلی و خارجی و دیگر بازیگران عرصه اشتغال و کاریابی برگزار می‌شود. کم کردن فاصله و ایجاد فرصت برای رویارویی مستقیم بین کارفرمایان و کارجویان، ایجاد رقابت در بازار منابع انسانی و اشتغال، امکان ملاقات مستقیم کارجویان و مدیران ارشد سازمانها و شرکتهای داخلی و خارجی شرکت کننده در نمایشگاه و همچنین ثبت و ارسال رایگان رزومه برای این شرکت ها از جمله اساسی ترین اهداف نمایشگاه بین المللی کار ایران هستند.
اخبار نمایشگاه جابکس
فرم درخواست اسپانسری
فرم درخواست اسپانسری

اطلاعات بیشتر ...

فرم های ثبت نام
فرم های ثبت نام

اطلاعات بیشتر ...

غرفه های استاندارد
نوع
ریالی
ارزی
نوع
ریالی
ارزی
غرفه های ویژه ( انتخاب این نوع خدمات کاملا اختیاری است )
نوع
ریالی
ارزی
نوع
ریالی
ارزی

از ابراز علاقه شما به شرکت در سومین دوره نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) خرسند و سپاسگزاریم.

شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی با در نظر گرفتن شرایط عمومی کشور در مواجهه با بیماری کرونا تغییراتی را در زمانبندی برگزاری نمایشگاه‌ها اعمال نموده که متعاقب آن تاریخ برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران (ایران جابکس) نیز تغییر کرده است. اطلاع ‌رسانی در رابطه با زمان دقیق برگزاری نمایشگاه ایران جابکس متعاقبا از طریق وبسایت رسمی و شبکه‌های اجتماعی مرکز کار ایران انجام خواهد شد.

 

تماس با ما
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
* پیغام:
حامیان ویژه
حامیان رسانه ای
شرکت کنندگان
تماس با ما
تلفن : ۸۸۸۸۳۶۵۳ - ۸۸۶۴۲۱۵۹ - ۸۸۶۵۱۴۸۶ فکس : ۰۲۱۸۹۷۷۲۴۲۹ ایمیل : info@jobcenter.ir آدرس دبیرخانه دائمی نمایشگاه : تهران، بالاتر از میدان ونک، شماره ۲۴۷۵، واحد ۸