فروش مواد غذایی؛ کسب و کار تازه شرکت آمازون

  • کد خبر: ۱۳۰۶۲
  • ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

شرکت آمازون قصد دارد در سال جدید میلادی یک فروشگاه بزرگ برای عرضه انواع مواد غذایی راه اندازی کند و علاقمندان می توانند اقلام سفارش داده شده را ظرف دو ساعت دریافت کنند.
به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از سی نت، آمازون که به غول خرده فروشی جهان مشهور شده، قصد دارد عرضه و توزیع مواد غذایی را در سرتاسر آمریکا ممکن کند و احتمالا با این کار بسیاری از بقالی ها و خرده فروشی های کوچک را ورشکست خواهد کرد.


آمازون برای راه اندازی برخی مراکز توزیع غذاهای خود اماکنی را در ایالت های آیداهو، یوتا و وایومینگ در نظر گرفته است و حدود 4200 متر مربع فضا را بدین منظور در نظر گرفته است.خدمات ارسال مواد غذایی تنها به مشترکان خدمات پرایم آمازون  تعلق می گیرد. این افراد در صورت ثبت سفارش بین ساعت 8 صبح تا ده شب در ظرف حداکثر دو ساعت اقلام درخواستی را تحویل می گیرند. هزینه اشتراک این خدمات برای افراد عادی 119 دلار و برای دانش آموزان 59 دلار است.


فعلا قرار است از طریق این خدمات جدید انواع گوشت، غذاهای دریایی، مواد غذایی خام، برخی نوشیدنی ها و غیره در اختیار علاقمندان قرار بگیرد. خدمات مذکور در مرحله اول در 38 شهر امریکا ارائه می شود.